Llaptopa, dhe TV te ardhura nga Zvicrra.

Shitet nga: Islam 23 Jan 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Kemi Llaptop dhe TV te ndryshem te ardhur nga Zvicrra.
Llaptopat jan firma te ndryshme si; HP, Asus, Compaq etj!
TV jan poashtu firma te njoftura, kryesisht SAMSUNG.

QMIME TE VOLITSHME
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim