Llaptopa

Shitet nga: PejaComputer 14 Jan 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
I shes 70 leptopa per pjes
leptopat kan ekrana (15.4, 15.6 me konverter disa, 17.0, 17.1 14.1 e tj) shumica tastiera jan pa hardiska pa adaptera
si dhe 50tastiera te mira dhe te prishta(me pulla te hjekura) si dhe nja 40cd roma

qmimi eshte i lire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim