Magic Loptop

Shitet nga: Bajram 06 Pri 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Magicbook Loptop
VIA C7 1.5G

Processor 1500 MHZ

1.49 GHz 960 of RAM
Microsoft WindowsXP


Loptopi Ka defekt Tastaturen vetem nje shkronje Shkronjen A Nuk i bene dhe kushton 10 euro Te tjerat gjitha bojn edhe shkronjat edhe loptopi , vetem perveq shkronjes Mu ndreq Sigurt...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim