TOSHIBA Satellite C855 (6GB RAM / 585 GB HDD)

Shitet nga: Armend 22 Dhj 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Toshiba Satellite C855 me keto statistika :

Proccesor : Intel(R) Pentium(R) CPU B980 @ 2.40GHz 2.40 GHz
Ram : 6 GB
Hard Disk : 585 GB
System : 64-bit Operating System, x64-based proccesor

Windows 10 Home (activated)

Laptopi osht shume ne gjendje te mire, nuk ka asni defekt, osht shume i rujtun dhe shume pak i perdorun, e jap me garancion,
Qmimi i diskutshem.
Ndrrime nuk boj

Whatsapp & Viber : +38649486826
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim