Tre iphone 6s-64gb dhe samsung s6-32gb

Shitet nga: Arsim 28 Qer 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR   1 000 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shiten tre iphone 6s-64gb te ri free sim qmimi 600 euro capa
Samsung s6-32gb i ri free sim qmimi 350 euro
Ndrrim me asgje
044-220-878 viber+37744220878
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim