Usb 8gb sandisc origjinal

Shitet nga: ari 12 Shk 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
extra qmim usb origjinal me paketim dhe garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim