laptop LG lgr40 250 gb HDD 2.00 ram PCU T2330

Shitet nga: osman 15 Jan 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
SHES NE GJENDJE PERFEKTE DHE SHUM I SHPEJTT I POSA ARDHUR NGA SUEDIJA , LLAPTOPI NE GJENDJE PERFEKTE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim