shes llop top mini dhe ipad

Shitet nga: nysret 04 Nën 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes llop top mini dhe ipad dyjat 150 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim