iPad

Shitet nga: Petrit 27 Dhj 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Tableta
Ne gjendje perfekte dhe shum i ruajtur i ardhur nga gjermanija iPad iPhone air Ndrrim i Mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim