Galaxy Tab 3

Shitet nga: Rrahmon 25 Tet 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Tableta
I perdorur por shumë i ruajtur, asnjë gervishje. I mbrojtur me folie para dhe mbas.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim