Printer xerox 35 45

Shitet nga: Milot 08 Mar 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Tableta
Printer xerox 3545 color me 4 ngjyra, printeri ka nevoje me ndrru fotoreceptorin i cili eshte material hargjues. Printon deri ne A3 dhe trashesia 300gr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim