SAMSUNG TAB.2 + Tastature funksionale

Shitet nga: SAMSUNG 21 Dhj 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Tableta
Shes SAMSUNG TAB 2 16 GB ngjyra e zeze perkrah SIM KARTELË si gjithë telefonat tjere Kamere para dhe mbrapa, MicroSD WIFI, 3G. Në këtë çmim përfshihet edhe tastatura Si e kompjuterit e cila nderlidhet me paisjen permes BLUETOOTH gjithashtu vjen mbushesi per Paisjen plus mbushesi per tastature
Pres Bleres serioz
Kontakto permes Viber & Whatsapp ne numrin 049.490.430 ose Facebook: "SETRA TOURS"
Çmimi paak i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim