Tablet

Shitet nga: tablet 24 Dhj 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Tableta
shes dhe ndrroj tabletin ne gjendje te mire punon mir baterin e mban shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim