iPad 3 mini dhe iphone 4

Shitet nga: ipad iphone 27 Dhj 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Tableta
nderohen ipad mini 3 dhe iphone 4 me ndonje iphone 6 apo iphone 5s te ruajtur , ipad mini 3 ne paket edhe i ruajtur full unlock 64 GB. Iphone 4 i perdorum full unlock 32 GB
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim