Bëjmë instalimi e qipave ne sony 3

Shitet nga: 044 393 018 16 Shk 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Pejë
Bëjmë instaliminë e qipave në sony 3
Dhe instaliminë e lojrave ne sony lojrat me te reja
Qmimi per loj vetem 3 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim