Gta 4 dhe Fifa 10

Shitet nga: 049606025 22 Shk 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Pejë
Lojrat jan ne gjendje te rregullt te dyja punojn mir.
15 € jan dy lojrat bashk.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim