PS 3 slim 320 gb dhe fifia 15

Shitet nga: 044 393 018 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
ps 3 slim 320 gb dhe fifia 15
me te gjitha paisjet percjellse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim