PS3 FAT----160GB

Shitet nga: Erdogan 13 Shk 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Pejë
PS3 me 160GB ne gjendje shum te mir punon mir i pastruar para do ditve komplet mrena prej plunit keshtuqe nuk e keni dert per mbi nzemje te PS3 nje controller killzone 3 dhe te gjita kabllat percjedhse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim