PS3 Playstation 3 Slim 150GB

Shitet nga: Durim 10 Pri 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Shes PS3 Playstation 3 Slim 150GB ne gjendje shum te mir ne Paket si i ri.
Sony eshte i Germani's, I ka 3 Lojra originale si: Gta5, FIFA13 dhe FIFA12. Ika 3 Controller ne gjendje te mir. Punon krejt perfekt, GATI per me lujt ONLINE me krejt BOTEN.
Per mashum Info kontakt ne TEL. +4915217422941 NE VIBER OSEW WHATSAPP ose me lajmroni permes IMELLIT.
FLM per mirkuptim Ju falenderoj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim