Playstation 1 original

Shitet nga: Arijan Demaj 05 Sht 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Pejë
shes playstation 1 eshte i mirembajtur mire por kam
vetem nje joystick dhe nje kabllo per power
Çmimi edhe marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim