Playstation 2 i paperdorur

Shitet nga: Adrian 01 Mar 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   80 EUR

Komuna: Pejë
Shes Sony Playstation 2 i ri paperdor i ardhur nga zvicrra ka memory card vjen me 3 gjostika dhe 6 cd

CD jan
PES 2008
PES 2009
Tekken 5
Formula F1
Need For Speed Underground
Colin Mcrae Rally

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim