Playstation 3

Shitet nga: Flamur 03 Sht 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Pejë
Shes playstation 3 ne gjendje te mir me nje dorz(controller,jostick),me 7 lojra origjinal me mbushes te dorzes dhe paisjet per ndezje per me shum shikone ne foto,bejm zbritje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim