Ps 3 slim 160 gb me ni kontroller

Shitet nga: 049 30 30 62 16 Jan 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Ps 3 slim 160 gb me ni kontroller
dhe kabllot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim