Ps4,ps3,PS2,Psp cd Shum tmir dhe Lir :)

Shitet nga: Gzimi 02 Gsh 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Pejë
Cd Jan Ato Ne Foto
Cd e Sony 4 FIFA 14 ps4
Cd e ps3 Jan prej 5€ deri 15€
Cd e Sony PS2 Jan prej 3€ deri 5€
Cd e Psp Jan 5€
Numri i Tel 049203098
Viber dhe whatsapp
Edhe nje ps3 me defekt Nuk di qka ka e shes 30€ Edhe 2 Psp me defekt 20€ dyat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim