Shes NINTENDO-DS TIP-TOP

Shitet nga: YLLI 23 Mar 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Shes NINTENDO-DS
16 GB + Karten Me 2 GB ,
Karten Per Lojera ,
4 Lojera Te Instaluara ,
Mund Te Perdoret Edhe Me Tach ( Me Gisht ) + Dhe Me Laps ,
Ka Adapter Per Ri-M'Bushje ,
Wi-Fi ,
2 Kamera Para Dhe Prapa ,
Ekranin Shum Ne Rregull ,
Pa Gerrvishje Shum E Ruajtur ,
Shenja Para Lajmruese ,
Punon E Gjitha E GJitha ,
Mund Ta Provoni

Pres Blers Serioz...

Per Me Shum Informata Shtes Na Kontaktoni :

VIBER : +37744514637
Facebook : Yll A Neziri
SnapChat : yllineziri02
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim