Shiten dhe ndërrohen cd për ps3

Shitet nga: andi 15 Shk 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Pejë
Battelfield 3 Limited Edition-15e
Red Dead Redemption-15e
Far cry 3-15e
Uncharted 2-15e
Motorstorm Pacific Rift-10e
Fifa 12-10e.Ndërroj me këto lojëra-Minecraft,Nba 2k12-15,Battelfield 4,Fifa 14-15,Alien Isolation,Gran Turismo 6,Just Cause 2.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim