Sony 2

Shitet nga: Atdhe 16 Sht 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
shes 3 sony nje soni 2 edhe 2, 1-sha sonit jon ne gjendje te rregullt punojn shum mir kuptohet jan te perdorur por punojn shumm mir nese doni ti blini 3 sonit i kini me lir por nese doni te bleni nje nga nje p.sh soni 2-shi eshte 35-euro soni 1i trashi eshte 20 euro ndersa i vogli soni 1-shi eshte 15 euro te gjith jan te pajisur me gjoestika dhe me kablla cd i kam i shihni ne foto vetem per soni 2 bojn cd-t te soni 1-shav nuk kam cd soni 1-shi e ka edhe memory carden (qipin) nese i blini 3 sonit i merni te gjitha pajisjet e nevojshe dhe shperbleheni me nje gjoestik per pc nese luani ndonjeher futboll ne pc e keni gjoestikun edhe me gjoestik ju vjen nje maus dore per pc kto dyja jan gratis nese i blini te 3 sonit kuptohet bejm edhe ulje te qmimit per me shum te dhena kam fbn: https://www.facebook.com/adi.nesa14
flm per mirkuptimin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim