Sony Plastation 3 PS3

Shitet nga: Fisi 04 Pri 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Pejë
Shes Shes Sony Plastation 3 ne gjendje te mir vjen me nje gjostik dhe nje cd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim