Sony Play Station 2

Shitet nga: Samir Muslijaj 27 Mar 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Pejë
Punon krejt ne rregull . Pranon vetem CD origjinal .
Nuk i perdorur shum. Ka lojrat : Vice City Stories, dhe disa lojra te tjera .
Te interesuarit let kontaktojn ne WhatsApp/Wiber : +38649805477 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim