Sony playstation 2

Shitet nga: emri 19 Pri 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Pejë
sony playstatin 2 , ngjyr e bardh , prodhim amerikan , me nje Cd FIFA 11 .
sony esht ne gjendje te rregullt , vjen me 3 gjoystika , dhe me nje momoricard .
amo nuk i bojn Cd tjera perpos ata te prodhuara me seli ne Amerik .

cmimi 15 euro .

pres veq blers serioz

muni mem kontaktu veq n g-mail se numer nuk kom
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim