Sony playstation

Shitet nga: Fatmir 14 Shk 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Pejë
Esht shum i mir dhe nuk ka asgje defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim