Sonyplaystation 3 te gjitha llojet x box 360

Shitet nga: 044 393 018 18 Krr 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
sonyplaystation 3 te gjitha llojet x box 360
dhe cd origjinale te gjitha llojet e lojrave me te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim