Super Ofert XBOX 360 SLIM me 23 loj te instaluar..

Shitet nga: Erdogan 18 Pri 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Pejë
Shes xbox 360 slim black mat me qip rgh qe mundeson luajten e lojrave permes HDD hardiskut 250GB eshte me kuti dhe me te gjitash paisjet e veta hdmi ka kto loje : GTA 5 CRYSIS 3 CALL OF DUTY CALL OF DUTY ADVANCED WARDARE CALL OF DUTY GHOST FORZAHORIZOND 2 DEAD SPACE 3 DARKSIDERS 2 SPONGEBOB PES 2015 Metro: Last Light Mortal Kombat 9 PES 2013 FIFA 2015 DEAD SPACE 3 MAFIA 2 CALL OF DUTY BLAC OPS 2 ETJ ETJ

Ndrim i mundshem nvaret me qka.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim