XBOX

Shitet nga: ardit 03 Mar 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Pejë
Shes XBOX ne gjendje te rregullt me 4cedej dhe ësht 250 GB
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim