Xbox 360 Elite LT3.0 50lojra

Shitet nga: Trimii 13 Tet 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Pejë
Shes Xbox 360 Elite i Zi me 2Controller Orginal wireless Elite te zeza dhe nja 50lojra LT3.0 me ma te reja si. Fifa 16, pes2016, DB xenoverse etj etj. Ne gjendje perfekt. Per interes kontakt ntel kom edhe viber +38649699662
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim