Xbox 360 slim 250 gb me lojra

Shitet nga: Yll 05 Jan 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Shitet Xbox 360 s console 250 gb. Dy joistick dhe me te gjitha mjetet shtes...i ardhur nga USA!! Modeli i parafundit pas Xbox One!!

Disa nga lojrat ... fifa 13, fifa 2012. Gta 4. Smack down. Need for speed etj !

Bej ndrrim me sony playstation 3!!
Nr tel. 049214171... whattsapp viber!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim