Xbox 360 slim

Shitet nga: Meriton 08 Gsh 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Permban 3 joysticka + 5 loj original -Battlefield 3,Fable 2,Halo 3 dhe 4 ,Assassin creed 2 dhe brotherhood+ka pajisjen Kinect
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim