Xbox 360

Shitet nga: Roland 15 Sht 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Pejë
Shes XBOX 360.
E shes me 5 CD. Ne gjendje shume te mire, shume pak i perdorur. I kam edhe 3 CD tjera(fifa 2014,Tom Rider dhe GTA 5) te paperdorura fare. Ato shiten vecmas ku cmimi per secilen eshte nga 45 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim