Xbox dhe sonyplaystation 2 me qip dhe pa qip

Shitet nga: 044 393 018 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
x box dhe sonyplaystation 2 me qip dhe pa qip
x boxi 50 euro sony me qip me lojt e reja te instalume 70 euro sony pa qip me cd 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim