ps4

Shitet nga: vigan 16 Sht 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Pejë
shes sony playstation 4 eshte 2 muaj i perdorur ka 2 gjoistika dhe 1 cd nba 2k14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim