shes komplet invertar per sony

Shitet nga: isuf 27 Jan 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Pejë
9 tv LG, led, 43 inchdhe viti prodhimit 2015, 9 mbajtse te murit per tv, garancion 2 vjet. 9 sony ps3 multiman me te gjitha mjetet percjellse. dhe 2 sony ps4.

9 kauqa, shanki i madh,9 tavolinat per sony, tepisoni e gjitha zbukurimet qe jane ne soni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim