sony Playstation 3 160GB me Qip

Shitet nga: sony playstation 3 29 Jan 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Pejë
sony punon perfekt sony ka nje dorz orginall, me kablla vjen veq me lujt ka te instalume 5 lojra futboll dhe me kerre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim