mikseta origjinale

Shitet nga: elbasan 05 Shk 00:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shitet mikseta e po sa ardhur nga gjermanija ne gjendre te rregyllt e shes per arsyen qe smu duhet mu me garancion e jap nr viber +37744866160 ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim