Altroparlanta zvoqnik nga Norvegjia

Shitet nga: isa 11 Gsh 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes zvoqnikt apo altropalantat origjina home cinema per shtepi apo lokale jan nga norvegjia te ardhur ne gjendje super te mir qmimi extra i lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim