Audio paisje per DJ

Shitet nga: uki 14 Nën 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Miksets Inkel mx-642 14 kanalesh stereo , Yamaha Usb mixing studio MW10C, Philips Audio Compact Disc Recorder CDR 765, Techniks Digital Integrated Amolifier Model SU-X977, Boofer Drive Series DS-DBP 12 2 x 600 Watts,' dhe nje Audio Box ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim