Bas bufer

Shitet nga: ukshin 27 Tet 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shitet bas buferi i markes drive series
te dy basat i kan nga 600wat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim