Grundig C6200 & Grundig RR650 super stero

Shitet nga: .. 19 Dhj 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Grundig C6200 qmimi 70 euro
Grundig RR650 qmimi 70 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim