Harman kardon

Shitet nga: Bujar 20 Mar 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
HARMAN KARDON AVR 2000
Dolby Digital und DTS kompatibel
RDS Radio Tuner
Anschluss fuer Multiroom-Quellenwahl
Sleep-Funktion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim