Mikset per muzik

Shitet nga: fitim 13 Gsh 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes mikset per muzik shum e mir dhe e leht per perdorim qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim