Mikset

Shitet nga: Fitim 12 Gsh 01:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet miksete shum e mir per perdorje qmimi i volitshem per info kontakto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim